0

Munkatársat keresünk

Területi Képviselő – Értékesítő munkatársat

pozícióba

   Cégünket 2017-ben alapítottuk mögöttünk 10 éves tapasztalattal a piacon Cégünk szerszámok, elektromos gépek és védőeszközök importőre és forgalmazója. Partnereinknek számos márkát kínálnak mint például: Proline, MEGA, Tryton, Vulcan, Lahti Pro stb.

Az alábbi területekre keresünk 1-1 értékesítő munkatársat:
 • Budapest és Pest vármegye
 • Somogy-Tolna-Baranya vármegye

Munkaköri leírás és elvárásaink:

 • A Profix Hungary által forgalmazott termékek értékesítése
 • Meglévő partnerek túraterv szerinti látogatása, napi kapcsolattartás
 • Új viszonteladó partnerek felkeresése, Fontos !
 • Időszakos kiállításokon, termék bemutatókon való részvétel
 • A márkák / cég képviselete
 • Testre szabott ajánlatok kidolgozása
 • Piaci igények felkutatása, adatgyűjtés
 • Beszámolók, riportok készítése, első hónapokban napi jelentések, heti tervek
 • Alapfokú számítógépes ismeretek
 • B kategóriás jogosítvány
 • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
 • Jó kommunikációs készség
 • Műszaki beállítottság
 • Hasonló területen, vagy szerszámgép / gépkereskedelemben/munkavédelemben szerzett tapasztalat
 • Műszaki végzettség
 • Meglévő Ügyfélkör / jó kapcsolat viszonteladói és/vagy kereskedelmi cégekhez
 • Idegen nyelv ismerete előnyt jelent.

Ami kínálunk:

 • Teljes munkaidős pozíció, személyautó, céges telefon, céges tablet
 • 500.000 Ft bruttó Fix jövedelem + jutalék,
 • Szabad hétvége
 • Stabil háttér, jó munkakörnyezet
 • Hosszú távú munkalehetőség
Önéletrajzainkat az alábbi e-mail címre várjuk: beatrix.panait@profix-tools.hu
Érdeklődni az alábbi telefonszámokon lehet:
 • 0670-904-56-60 Panait Beatrix
 • 0670-347-11-37 Németi Zoltán